Alpek FL - PU Foam and Upholstery fittings

Meist

Alpek FL OÜ on ainuke ettevõte Eestis, mis pakub pehmemööbli tööstusele porolooni ja tarvikuid koos. Tootevalikus on ainult maailmas tunnustatud ja kvaliteetne kaup. 

Alpek FL OÜ tegeleb porolooni lõikamisega alates aastast 2005. Kõik meie poolt kasutatavad poroloonid vastavad kõrgetele Euroopa Liidu standarditele ning omavad vastavaid sertifikaate. Porolooni ostame põhiliselt sisse Venemaalt ja Rootsist. Meie käsutuses on kaasaegne tehnoloogia ning koolitatud meeldiv meeskond, mis tähendab tellimuste kiiret täitmist.

Aastal 2013 liitus Alpek FL OÜ-ga Profiil pluss AS. Ettevõte, millel on palju kogemusi pehmemööbli tarvikute müümisel aastast 1995. Meie tiim teeb kõik endast oleneva, et saaksime pakkuda klientidele paremat hinda ja lühemaid kohaletoimetamise aegasid.

Meie peamised kliendid on Eesti madratsi- ja pehmemööblitootjad. Võtame vastu ka eraisikute (eraisikud võivad saada meilt tarvikuid, aga mitte porolooni) ja väiketootjate tellimusi. Meie eesmärgiks on klientide kiire ja paindlik teenindamine, millega oleme saavutanud eelise konkurentide ees. Püüame alati leida kliendiga koostöös tema vajadustele parima lahenduse.